Klasa sportowa

Regulamin klasy sportowej Publicznego Gimnazjum
w Wolanowie

Klasa sportowa niezwykłą szansą osobistego rozwoju gimnazjalisty...

UWAGA!!!

W roku szkolnym 2016/17 planowane jest utworzenie klasy sportowej o profilu piłki siatkowej dziewcząt i piłki nożnej chłopców.
 Zainteresowanych szóstoklasistów prosimy o kontakt z Dyrekcją Szkoły, lub nauczycielami wychowania fizycznego
w celu zapoznania się z terminami i warunkami rekrutacji.

Ze sportowym pozdrowieniem:
Trener Grzegorz Pysiak
Trener Wojciech Burzyński

II turniej piłki nożnej halowej chłopców

W dniu 27. 01. 2015 roku został zorganizowany II turniej piłki nożnej halowej chłopców w Publicznym Gimnazjum w Wolanowie. W turnieju brały udział drużyny PG Zakrzew, PG Parznice, PG Przytyk, PG nr 2 w Pionkach oraz dwie nasze drużyny: ta składająca się z uczniów klasy sportowej i drużyna z uczniów 2 klas gimnazjum. Chłopcy z klasy sportowej po bardzo zaciętej rywalizacji zajęli bardzo dobre 2 miejsce.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Mateusz Mazurkiewicz, Kamil Kęska, Filip Bryśkiewicz, Mateusz Jastrzębski, Dawid Godek, Adrian Majewski, Damian Kęska, Jakub Bogatek, Albert Odzimek, Przemysław Sasin i Piotr Jastrzębski.

W roku szkolnym 2016/17 planowane jest utworzenie kolejnej klasy sportowej o profilu piłki nożnej chłopców.

Zainteresowanych szóstoklasistów prosimy o kontakt z Dyrekcją Szkoły lub z nauczycielami wychowania fizycznego w celu poznania terminów i warunków rekrutacji. Będzie to też okazja do zapoznania się z doskonałą bazą sportową naszego gimnazjum.

Ze sportowym pozdrowieniem:
Trener Wojciech Burzyński

Finał Powiatu

Absencja zawodniczek z powodów zdrowotnych i rodzinnych na finale powiatu spowodowała, że zajęliśmy trzecie miejsce  przegrywając z drużynami z którymi w ostatnim czasie wygrywaliśmy.
Postaramy się wykorzystać porażkę jako nauczkę i kolejne doświadczenie.