KONKURS WIEDZY O WYBRANYCH AKTORACH „MÓJ ULUBIONY AKTOR”

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Teatr szkolny- edukacja kulturalna młodego człowieka”, organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego, został przeprowadzony w terminie luty- marzec konkurs wiedzy o wybranych aktorach „Mój ulubiony aktor”. Konkurs został przygotowany pod kierunkiem pań: Anny Kosiec i Beaty Rosińskiej, a wzięli w nim udział chętni uczniowie z klas 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum. Uczniowie w formie plakatów zaprezentowali sylwetki wybranych przez siebie aktorów, przedstawili ciekawe notki biograficzne, w których mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat życia i twórczości wybranych przez siebie postaci, zaprezentowali najciekawsze zdjęcia oraz własnoręcznie wykonane portrety aktorów. Wszystkie wykonane przez uczniów prace zostały zaprezentowane na wystawie w czasie Szkolnego Dnia Talentów w dniu 21 marca 2018 r.

Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i merytoryczny, tak więc uczniowie, których prace zostały zaprezentowane na wystawie otrzymają oceny celujące za aktywność oraz punkty dodatnie z zachowania. Wszystkim gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swoich zdolności!

opracowała Anna Kosiec

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.