Herbatka z Tuwimem

W dniu 20 listopada odbyło się podsumowanie obchodów „Tygodnia z Tuwimem” połączone z programem artystycznym pt. ,,Tuwim znany i lubiany” przygotowanym przez panie: Janinę Laskowską, Jolantę Prawdę, Jolantę Węglicką.

W przedstawieniu udział wzięli:

Uczniowie PSP:

Zuzanna Golińska, Marta Gutkowska, Cezary Kozyra, Sandra Kumoch, Natalia Ługowska, Anna Pawlak, Miłosz Pisarek, Paulina Sławińska, Sara Wordingham, Natalia Wójcik.

Uczniowie PG:

Klaudia Gucwa, Natalia Janas, Kamila Kępka, Aleksandra Kleczkowski, Paulina Kłys, Dominika Kowalczyk, Kacper Rosiński, Karolina Sadkowska, Angelika Siara, Agnieszka Tkaczyk, Klaudia Zawadzka.

Scenografia powstała na zajęciach Koła Plastycznego pod kierunkiem pani Anny Kosiec. Została wykonana przez uczniów klasy IC, ID i IB: Wiktorię Kępczyńską, Weronikę Król, Sylwię Pękala, Natalię Tokarską, Paulinę Weterle, Ewę Wójcik, Macieja Małek, Martynę Malewicz, Angelikę Gwizd, Darie Kozłowską, Angelikę Siara, Ewelinę Sońta, Patrycję Kozłowską, Sylwię Świtas, Natalię Janas i Kacpra Rosińskiego.

Przygotowanie wystroju stołów oraz poczęstunku dla rodziców:

Agnieszka Paździor, Beata Rosińska, Agnieszka Wlazło

Opracowanie i koordynacja programu ”Tydzień z Tuwimem”:

Anna Kosiec, Janina Laskowska, Jolanta Prawda

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.