Dzień Matki w wolanowskim gimnazjum

W dniu 6 czerwca 2016r. w PG w Wolanowie świętowaliśmy Dzień Matki. Uczennice klasy 3b przygotowały humorystyczne, pełne wdzięku piosenki z płyty „Kocham moją mamę”. Wcieliły się przy tym w role małych dziewczynek, z kucykami, misiami, grzechotkami. Następnie recytacje wierszy poświęconych postaci matki zaprezentowały gimnazjalistki z klas 1c i 1d. Pięknie, wzruszająco deklamowały utwory poetyckie m.in. K.I. Gałczyńskiego, K. Wojtyły, J. Tuwima. W spotkaniu tym uczestniczyły Panie bibliotekarki, które zawsze dbają o kontakt gimnazjalistów z literaturą piękną oraz nasze szkolne Mamy- Dyrektorki: P. Elżbieta Wertejuk i Bogusława Marszałek. Fachową pomocą polonistyczną służyła P. Anna Klusek. Wszystkim dziękujemy za udział, a kochanym Mamom składamy najlepsze życzenia!

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.