Sukces uczniów gimnazjum!

Od kilku miesięcy wybrani uczniowie Publicznego Gimnazjum w Wolanowie pod opieką pani Agnieszki Wlazło przygotowywali się do udziału w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Czytanie jest podróżą”. Jego organizatorem jest Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli   w Radomiu. Do półfinału zakwalifikowało się sześcioro uczniów z klasy 1d PG: Nikola Berlińska, Jan Czubak, Nikodem Czubak, Oskar Gocel, Mikołaj Pikiewicz, Oliwia Zielińska. Mieli oni za zadanie przeczytać cztery  wskazane przez organizatorów pozycje książkowe z zakresu literatury fantasy. W dniu 10. marca 2017 r.  w Zespole Szkół Budowlanych napisali półfinałowy  test sprawdzający znajomość treści lektur. Wszyscy uczestnicy osiągnęli bardzo dobre rezultaty. Do finału zakwalifikowali się jednak Nikodem Czubak i Mikołaj Pikiewicz. Przed nimi teraz przygotowanie finałowej prezentacji. Życzymy powodzenia!

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.