Zwycięstwo PG w Wolanowie!

W dniu 19 maja 2017 roku w szkole w Przytyku został rozstrzygnięty Konkurs Fotograficzny pt. „Odnawialne Źródła Energii w dolinie rzeki Radomki”.  Jego organizatorem był Związek Gmin „Radomka”. Każda szkoła z terenu objętego działalnością Związku mogła zgłosić prace 10 uczniów w kategoriach: energia słoneczna, wiatrowa i wodna. Konkurs miał na celu przede wszystkim podnosić poziom wiedzy młodych ludzi o odnawialnych źródłach energii, jak również rozbudzać ich zainteresowania, uczyć dostrzegania piękna w najbliższym otoczeniu.

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Wolanowie chętnie wzięli udział w konkursie.  6 z 10 zdjęć zyskało aprobatę jury. Oto lista nagrodzonych:

1. Nikola Berlińska kl.1d – wyróżnienie
  2. Izabela Banaszek kl.2c- wyróżnienie
  3. Mateusz Pączek kl.3a – wyróżnienie
  4. Julia Parszewska kl.2d – II miejsce (kat. Woda)
  5. Kamil Sułecki kl. 2c – I miejsce (kat. Woda)
  6. Karolina Kowalczyk kl. 3d- I miejsce (kat. Słońce)

Spośród jedenastu szkół biorących udział w konkursie nasza wyróżniła się dużą ilością prac nagrodzonych, dzięki czemu w klasyfikacji końcowej uzyskaliśmy I miejsce!

Wszystkim uczniom gratulujemy!

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.