Konkurs ekologiczno - Edukacyjny „Edukacja antysmogowa w dolinie Radomki”

Organizatorem konkursu ekologiczno - edukacyjnego o tematyce antysmogowej była Lokalna Grupa działania „Razem dla Radomki”, a współorganizatorami: Związek Gmin „Radomka” oraz Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Radomka”. Konkurs współfinansowany był ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z obszaru działania Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

Konkurs Antysmogowy został przeprowadzony w PSP w Wolanowie w 4 kategoriach dla uczniów indywidualnych: praca plastyczna, hasło , piosenka i wiersz o tematyce antysmogowej. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Anna Kosiec, Monika Gibała, Beata Rosińska, Dorota Bujak i Lidia Gomuła.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w dniu 16 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w miejscowości Bielicha gmina Zakrzew.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali upominki, natomiast nagrody zdobyli:

Milena Sławińska kl. 5c – II miejsce w kategorii piosenka

Mateusz Kaleta kl. 6b -wyróżnienie w kategorii piosenka

Olga Orłowska kl. 6a – III miejsce w kategorii praca plastyczna

Łukasz Sadowski kl. 5a – wyróżnienie w kategorii hasło antysmogowe.

Opracowała: Anna Kosiec

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.