Sukces Mikołaja Pikiewicza, ucznia klasy 1d PG

24. kwietnia 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Słowackiego 17 w Radomiu odbył się finał Regionalnego Konkursu Czytelniczego dla gimnazjów „ Czytanie jest podróżą”. Jego organizatorem jest Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Wzięło w nim  udział 2 przedstawicieli PG w Wolanowie: Mikołaj Pikiewicz i Nikodem Czubak z klasy 1d. Obaj chłopcy przygotowali pod kierunkiem p. Agnieszki  Wlazło ustne prezentacje w kategorii lektur fantastycznych. Jury, które oceniało treść, kompozycję, język oraz wyraz artystyczny wystąpień, doceniło zwłaszcza pokaz Mikołaja Pikiewicza i przyznało mu III miejsce. Gratulujemy!

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.