Nagroda za realizację szkolnych projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2014/2015.

Zgodnie z regulaminem zespołowej realizacji projektów edukacyjnych uczniowie wyróżnionych grup projektowych za realizację szkolnych projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali „Nagrodę Wójta”.

46 uczniów wraz z opiekunami: p. Renatą Bieniek, p. Bożeną Alberską –Orzechowska, p. Beatą Czerwińską, p. Eweliną Barszcz, p. Jadwigą Bednarek pojechało 26 maja 2015r. na edukacyjną wycieczkę do Sandomierza.

Uczniowie nie ponosili z tego tytułu żadnych kosztów.

Program wycieczki obejmował 4-godzinne zwiedzanie pod kierunkiem przewodnika:

- Podziemnej Trasy Turystycznej,

- Bramy Opatowskiej,

- zabytkowego kościoła św. Jakuba,

- wąwozu Królowej Jadwigi,

- miasta Sandomierza.

Harmonogram wycieczki przedstawiał się następująco:

• Wyjazd uczniów o godz. 8.00 spod szkoły w Wolanowie.
  • Pobyt w Sandomierzu -10.30 - 15.00.
  • Przyjazd do Wolanowa-około godz.17.00.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni, że mogli zwiedzić „miasto Ojca Mateusza”, tym bardziej, że pogoda była tego dnia w Sandomierzu bardzo ładna.

Uczniowie, opiekunowie, koordynatorki szkolnych projektów edukacyjnych bardzo dziękują Panu Wójtowi Adamowi Gibale, Dyrekcji ZSO w Wolanowie, Radzie Rodziców za umożliwienie tego wyjazdu.

Powyższe informacje sporządziła Dorota Bujak.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.