Klasowy wyjazd na kręgle

Utworzono: sobota, 30 październik 2021

26 października klasa 8c wybrała się pod opieką wychowawczyni, p. Beaty Rosińskiej i p. Małgorzaty Bisinskiej-Siary do jednej z kręgielni w Radomiu. Po nauce zdalnej w klasie siódmej i wyczerpującej nauce do wielu sprawdzianów, testów i kartkówek uczniowie byli bardzo spragnieni ruchu, wysiłku fizycznego i kontaktów z innymi osobami. Niektórzy zagrali w kręgle pierwszy raz w życiu. Radości było bardzo dużo, rzutów niecelnych jeszcze więcej. Okazało się, że zwycięzcami zostały dziewczyny: Maja, Julka i Ola.
Po dwóch godzinach spędzonych w kręgielni ósmoklasiści wrócili do szkoły na ciąg dalszy klasowej wycieczki, czyli …pizzę i zabawy integracyjne.

Tuesday the 16th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.