MIKOŁAJKOWY BOWLING KLASY 4B

Utworzono: czwartek, 09 grudzień 2021

W dniu 9 grudnia uczniowie klasy 4a pod opieką nauczycieli: p. Anny Kosiec i p. Małgorzaty Bisińskiej- Siara wybrali się do Kręgielni „Platinum” w Radomiu.
Uczestnicy wyjazdu w większości po raz pierwszy zetknęli się z tym rodzajem sportu, ale z dużą pasją zaangażowali się w grę w kręgle. Rozgrywki bowlingowe w grupach były dla dzieci świetną formą rozrywki, aktywnym sposobem na spędzenie czasu w grupie, okazją do koleżeńskiej rywalizacji, integracją zespołu  i nowym pomysłem na obchodzenie klasowych mikołajek.
Po ponad dwugodzinnej grze na torze, dzieci z przyjemnością zasiadły do pizzy. Po emocjonującym dniu, uczniowie zostali przywiezieni do szkoły.

Anna Kosiec

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.