Wycieczka do Radomia

Utworzono: poniedziałek, 20 grudzień 2021

„Sukces to nie przypadek..
To ciężka praca, wytrwałość,
Nauka, analiza, poświęcenie,
A przede wszystkim miłość do tego co robisz”
Pele

W dniu 17 grudnia 2021 r. uczniowie klas VI a, VII c i VIII b wraz z nauczycielami:
R. Bieniek, D. Bujak, M. Kuśmierczyk, B. Marszałek wzięli udział w wycieczce do Radomia.   W świątecznej scenografii sali widowiskowej Urzędu Miejskiego mogli wysłuchać koncertu pt. „Pieśni z krainy trzech religii” w wykonaniu wokalisty i gitarzysty Gerarda Edery i Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Koncert był świetną okazją do poznania muzyki sefardyjskiej w autorskiej aranżacji na głos, gitarę i orkiestrę.
Po koncercie uczestnicy wycieczki obejrzeli niezwykle pouczający film pt. „King Richard: Zwycięska rodzina”. Film ten opowiada prawdziwą historię ojca sławnych i wybitnych tenisistek Venus i Sereny Williams. Ojciec tenisistek pewnego dnia wymyślił, że jego córki będą mistrzyniami świata, a rodzina stanie się bogata. Jego plan został zrealizowany dzięki podejmowaniu trudnych decyzji, wsparciu, oddaniu, wzajemnemu zrozumieniu, wytężonej pracy, skromności, pokorze, miłości i wytrwałości.
Mamy nadzieję, że historia słynnych tenisistek będzie inspiracją dla naszych uczniów, przykładem na to, że jeśli czegoś bardzo się chce i wytrwale do tego dąży, można to osiągnąć.
Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Renata Bieniek

Tuesday the 16th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.