Wycieczka ...

W dniach 04-07 maja 2015r. uczniowie klas 1-3 Publicznego Gimnazjum w Wolanowie uczestniczyli w wycieczce pod opieką pań: Agnieszki Wlazło, Beaty Czerwińskiej, Moniki Gibały i Barbary Waśkiewicz. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Wrocław i zakwaterowaliśmy się w miejscowości Podgórzyn. Kolejnego dnia przekroczyliśmy granicę polsko- czeską i wędrowaliśmy po Skalnym Mieście w Adrspach. Zachwyciły nas niespotykane, oryginalne formy skalne, a przejażdżka łodzią wśród nich dostarczyła wszystkim wielu emocji. Wieczorem odbyliśmy jeszcze spacer do wodospadu i bawiliśmy się przy ognisku. Trzeci dzień to zwiedzanie zabytków Pragi. 7. maja po obejrzeniu uroków Karpacza wróciliśmy do domów, planując już kolejne wyprawy….

Autor notatki: Agnieszka Wlazło

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.