„Warsztatownia”

4 stycznia 2018 roku odbyła się wycieczka uczniów klasy 4b PSP w Wolanowie do Radomia, do magicznego miejsca zwanego „Warsztatownią” przy restauracji MammaLeo. Celem wyprawy było aktywne rozwijanie zainteresowań uczniów oraz wyróżnienie tych, którzy zaangażowali się w konkurs filmowy programu Bezpieczna +. Dzieci wzięły udział w warsztatach robienia mydeł. Najpierw wybrały sobie silikonowe foremki- kształtów było mnóstwo: motylki, serduszka, śnieżynki, kwiaty, ważki…. Następnie przy pomocy naturalnych barwników i mieszanek zapachowych oraz gliceryny wykonały mydła. Efekty były przepiękne! Kolorowe, pachnące, naturalne. Jeszcze tylko ozdobne opakowanie i cudowny prezent dla Babci (Dzień Babci już niedługo…) gotowy! Wszyscy uczniowie pod opieką pań: Małgorzaty Kuśmierczyk i Agnieszki Wlazło wracali zadowoleni z zajęć i z pracy własnych rąk.

Opracowała Agnieszka Wlazło

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.