„Żałuję”

W ramach realizacji projektu” Bezpieczna i przyjazna szkoła”, w dniu 24 listopada 2016 roku uczniowie kl. 3c Publicznego Gimnazjum-klasy humanistyczno-filmowej- uczestniczyli w spotkaniu z cyklu” Kino na Temat”.
Młodzież obejrzała film pt.:  „Żałuję” i brała czynny udział w spotkaniu z podkom. Justyną Stanik-Rybak z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.
Ekranizacja  D. Schrama zwracała uwagę na takie problemy jak: wykluczenie z grupy, manipulacja, przemoc fizyczna. Wywarła na młodych ludziach ogromne wrażenie, dlatego też aktywnie uczestniczyli w dyskusji na temat przemocy i sposobów jej zapobiegania.

Opiekunkami były: D. Bujak i M. Kuśmierczyk

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.