Zajęcia dodatkowe

Drukuj

Zajęcia dodatkowe dla uczniów  

w roku szkolnym 2019/2020

 

Koło matematyczne

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

wtorek  13.20 - 14.05    Ewa Walkiewicz  

5a

wtorek 13.20 - 14.05 Anna Sadownik

8

środa 13.20 - 14.05 Renata Bieniek

5c

 

 Koło języka polskiego

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

środa  14.10 - 14.55  Anna Klusek 8a
       

 

Koło języka angielskiego

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

środa  12.30 - 13.15   Elżbieta Kacprzycka  4 c
       

 

Koło geograficzne

 

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

 poniedziałek   14.10 -14.55  Renata Bieniek 8b

 

Koło ruchu drogowego

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

piątek
  12.30 - 13.15   Konrad Gałka

   6b

 

Koło ogólnorozwojowe

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

 poniedziałek  8.00 - 8.45 Beata Życińska

2b

wtorek
  8.00 - 8.45    Iwona Molendowska 

3b

 wtorek 8.50 - 9.35  Jolanta Pielas 3b

 

Koło ortograficzne

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

środa  8.00 - 8.45   Małgorzata Kowalska  2a

 

Koło sportowe 

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

wtorek  8.00 - 8.45    Marcin Kaczmarski  3b

 

Koło Lektorów Słowa Bożego

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

 wtorek 12.30 - 13.15   Elżbieta Kazała-Maziarz  5a

 

Koło teatralne

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

piątek
  12.30 - 14.55 
Anna Kosiec

 6a,5a,5b 

 

Koło plastyczne

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

 poniedziałek 

  13.20 - 14.55  
  co 2 tygodnie 

Anna Kosiec

   4b

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

matematyka

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

wtorek   14.10 - 14.55     Ewa Walkiewicz   5a
wtorek 14.10 - 14.55 Anna Sadownik 8
środa 12.30 - 13.15 Anna Sadownik 6
środa 13.30 - 14.02 Anna Klusek 5c,5a
czwartek 12.30 - 13.15 Ewa Walkiewicz 5a
piątek 12.30 - 13.15 Anna Sadownik 4

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

język polski

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

wtorek   Małgorzata Kotkowska 7a
środa  13.30 - 14.05  Anna Klusek 5c,5a
środa 12.15 - 13.25 Anna Klusek 5b
czwartek 15.15 - 13.25 Anna Klusek 5b
czwartek   Małgorzata Kotkowska 7b
       
       

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

środa
  11.30 - 12.30    Iwona Molendowska   
środa  12.30 - 13.30
Iwona Molendowska  
piątek 13.20 - 14.20 Iwona Molendowska  

 

 SKS

Dzień
  tygodnia  
Godzina   Prowadzący  

  Klasa  

czwartek  12.15 - 13.15   Marcin Kaczmarski  5
piątek 12.15 - 13.15  Marcin Kaczmarski  5
       
       
       
       

 

 

 

Saturday the 11th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.