Regionalny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

28.05.2022 r. na hali sportowej w PSP im. Jana Pawła II w Wolanowie został rozegrany Regionalny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W zawodach wzięło udział 6 zespołów, które reprezentowały szkoły podstawowe z Mazowsza.
Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, po rozegraniu wszystkich spotkań końcowa kolejność przedstawia się następująco:

1 m-ce PSP Wolanów kl. 7 (sportowa)
2 m-ce RCS CZARNI RADOM
3 m-ce PSP Wolanów kl. 8
4 m-ce WRZOS MIĘDZYBORÓW
5 m-ce Zwoleń
6 m-ce PSP Przytyk

Zostały również wręczone statuetki za wyróżnienia indywidualne:

najlepszy atakujący- Pieczeniak Antoni kl. 8
najlepszy rozgrywający- Ługowski Eryk
MVP – Wiśniewski Jakub kl. 7

Składy zespołów:

PSP Wolanów kl. 7- Bińkowski Bartek, Derlatka Dawid, Ługowski Eryk, Krakowski Krzysztof, Kowalczyk Jakub, Sieradz Filip, Wiśniewski Jakub.
PSP Wolanów kl. 8- Pieczeniak Antoni, Kurek Łukasz, Adamczyk Filip, Pietrzykowski Filip, Pączek Jakub, Stani Krzysztof

Opiekunem obydwu zespołów jest Kosiec Ryszard

 

Finał Międzypowiatowy MIMSz Ziemi Radomskiej w piłce siatkowej chłopców klas 7-8.

12.05.2022r. w PSP nr 6 w Radomiu zostały rozegrane finały międzypowiatowe w których udział wzięli Mistrzowie Powiatow. Zespół PSP w Wolanowie w ćwierćfinale pokonał 2:0 Szydłowiec i awansował do półfinału w którym nie dał żadnych szans drużynie ze Zwolenia pokonując ich 2:0.
W finale spotkały się dwie najlepsze ekipy z Wolanowa i gospodarze PSP nr 6 Radom. Zespól z Radomia zagrał bardzo dobre zawody i mimo ambitnej postawy chłopców z Wolanowa, którzy musieli uznać wyższość chłopców z PSP nr 6. Ostatecznie Wolanów zajął 2 miejsce. Reprezentacja PSP im. Jana Pawła II w Wolanowie zagrała w następującym składzie: Wójcik Jakub, Pieczeniak Antoni, Kurek Łukasz, Adamczyk Filip, Bińkowski Artur, Wiśniewski Jakub,Krakowski Krzysztof, Derlatka Dawid, Ługowski Eryk, Pączek Jakub, Sieradz Filip, Kowalczyk Jakub. Opiekun Kosiec Ryszard

 

Finał Międzypowiatowy MIMSz w Mini Piłce Siatkowej Chłopców kl 6

Międzypowiatowy Finał w mini piłce siatkowej chłopców klas 6 został rozegrany 09.05.2022 r.w PSP nr 34 w Radomiu
W zawodach brały udział zespoły, które wygrały eliminacje powiatowe. Chłopcy z Wolanowa w półfinale zdecydowanie pokonali reprezentację. Zwolenia 2:0 i awansowali do finału. W finale stoczyli bardzo zacięty pojedynek z gospodarzami PSP 34 RADOM, którzy na co dzień trenują w CZARNYCH RADOM i przegrali w te breku 20:22. Jest to bardzo dobry wynik najmłodszych siatkarzy z Wolanowa, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z siatkówką. Reprezentacja PSP im. Jana Pawła II w Wolanowie zagrała w składzie:Zieliński Marcel, Bilski Przemysław, Orłowski Bartosz, Szymański Piotr, Kumoch Kacper, Gibała Mateusz, Sieradz Filip, Pączek Jakub, Myszka Piotr. Opiekun Kosiec Ryszard

 

Finał Powiatu Radomskiego w mini piłce siatkowej chłopców.

Finał został poprzedzony eliminacjami gminnymi, do których nie zgłosiła się żadna szkoła z terenu Gminy Wolanów a następnie eliminacje międzygminne, które zostały rozegrane w Przytyku. Na tym poziomie rozgrywek wzięło udział trzy drużyny reprezentujące gminy Kowala, Przytyk i Wolanów. Reprezentacja chłopców PSP w Wolanowie zwyciężyła z Przytykiem i Kowalą po 2: 1 i awansowała do Finału Powiatu. Również reprezentacja dziewcząt w mini piłce siatkowej zwyciężając z Przytykiem awansowała do finału.
Finał Powiatu został rozegrany na hali w Wolanowie do zawodów w mini piłce siatkowej chłopców awansowały zespoły z Jedlińska, Zakrzewa oraz PSP w Wolanowie.
Chłopcy z Wolanowa zwyciężając z obydwoma ekipami po 2: 1 zapewnili sobie awans do Finału Międzypowiatowego.
Dziewczęta z Wolanowa po wygranej z Jedlanką z gm. Jedlińsk musiały uznać wyższość dziewcząt z Skaryszewa i zajęły 2 miejsce a do dalszych gier awansuje tylko zwycięzca Finału Powiatu.
Opiekunem dziewcząt jest Grzegorz Pysiak a chłopców Ryszard Kosiec

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radomskiego

09.04.2022r. na hali sportowej w Wolanowie został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej w kategorii szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiło 4 drużyny dziewcząt i 5 zespołów chłopców. Rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym” i po rozegraniu wszystkich spotkań końcowa kolejność przedstawia się następująco.

Dziewczęta: 1 UKS GEPART WIERZBICA, 2 PSP WRZOS, 3 PSP RUDA WIELKA, 4 PSP WOLANÓW

Chłopcy: 1 PSP WOLANÓW, 2 RCS CZARNI RADOM, 3 PSP PRZYTYK, 4 PSP RUDA WIELKA, 5 MIĘDZYBORÓW

Opiekunem dziewcząt jest Marcin Kaczmarski a chłopców Ryszard Kosiec

 

Finał Powiatu Radomskiego w piłce siatkowej chłopców.

Finał został poprzedzony eliminacjami gminnymi, do których nie zgłosiła się żadna szkoła z terenu Gminy Wolanów a następnie eliminacje międzygminne, które zostały rozegrane w Przytyku. Na tym poziomie rozgrywek wzięło udział trzy drużyny reprezentujące gminy Kowala, Przytyk i Wolanów. Reprezentacja chłopców PSP w Wolanowie zwyciężyła z Przytykiem i Mazowszanami po 2:0 i awansowała do Finału Powiatu. Niestety na tym etapie rozgrywek reprezentacja dziewcząt przegrała z Przytykiem i nie awansowała do dalszych gier.
Finał Powiatu został rozegrany na hali w Wolanowie do zawodów awansowały zespoły z Bielichy gm. Zakrzew, Jasieniec Iłżecki gm. Iłża oraz PSP w Wolanowie.
Chłopcy z Wolanowa nie pozostawili złudzeń, która szkoła będzie reprezentowała Powiat Radomski w Finale Międzypowiatowym zwyciężając z obydwoma ekipami.

Ryszard Kosiec

Międzypowiatowa Liga Mini Piłki Siatkowej Chłopców

07.03.2020 r. w Wierzbicy została rozegrana kolejna runda spotkań najmłodszych adeptów piłki siatkowej z naszej szkoły. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się wszystkie nasze zespoły.
W zawodach wystartowało po osiem drużyn w każdej kategorii:
Kategoria dwójek- PSP Wolanów- 1 miejsce
Kategoria trójek- PSP Wolanów- 1 miejsce
Kategoria czwórek- PSP Wolanów- 3 miejsce

Finał Powiatu Radomskiego ...

W dniu 05.03.2020 r. na hali sportowej PSP w Wolanowie został rozegrany Finał Powiatu Radomskiego w piłce siatkowej chłopców. Po rozegraniu eliminacji międzygminnych do finału zakwalifikowały się 4 najlepsze drużyny. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”
Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z PSP w Wolanowie,którzy pokonali wszystkich swoich przeciwników bez straty seta,wygrywając z: PSP Wierzbica, PSP Jastrzębia i PSP Myśliszewice i zajęli 1 miejsce.
Skład  zespołu PSP w Wolanowie: Furczyński Bartosz-kap. Korgul Mateusz, Siara Mateusz, Kudła Mateusz, Wabik Kacper, Ziomek Bartek,Szymański Igor, Suligowski Jakub, Kaśkiewicz Grzegorz, Sambor Mikołaj, Prawda Hubert, Pisarek Miłosz, Tarnowski Przemek .
Opiekun zespołu Ryszard Kosiec

Komunikat z Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 28.11.2019 r. na hali sportowej PSP w Wolanowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.  Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonał Dyrektor PSP w Wolanowie Zbigniew Sarnat, który życzył wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji w duchu zasady „fair play” oraz miłych wrażeń z pobytu w naszej szkole. W zawodach wystartowało 8 drużyn (około 100 zawodniczek i zawodników), które reprezentowały szkoły z całego Mazowsza poprzedzone eliminacjami regionalnymi.
Zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność przedstawia się następująco:
Dziewczęta: 1 m-ce Nadarzyn, 2 m-ce Iłża, 3 m-ce Żelechów, 4 m-ce Lelice.
Chłopcy: 1 m-ce Wolanów, 2 m-ce Mrozy, 3 m-ce Międzyborów, 4 m-ce Lelice.
Zostały również przyznane wyróżnienia indywidualne: MVP dziewcząt - Jureńczyk Magdalena z Nadarzyna oraz MVP chłopców Siara Mateusz z Wolanowa. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i medale a wyróżnieni zawodnicy statuetki oraz nagrody rzeczowe. Uczestnicy Mistrzostw zostali poczęstowani posiłkiem regeneracyjnym i napojami. Wydatki poniesione na organizację i zakup pucharów, medali, statuetek i nagród został sfinansowany z środków Urzędu Marszałkowskiego.

Ryszard Kosiec

Komunikat z Wojewódzkiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 16.11.2019 r na hali sportowej PSP w Wolanowie odbył się Wojewódzki Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.   W zawodach wystartowało 24 drużyny chłopców i 24 drużyny dziewcząt w trzech kategoriach wiekowych, co daje nam ponad 200 startujących zawodników, którzy reprezentowali szkoły z terenu Mazowsza. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

Czytaj więcej...

Saturday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.