Oddział przedszkolny

Utworzono: poniedziałek, 06 maj 2019

Sale oddziału przedszkolnego i prace dzieci

Nasze prace - boćki

Zimę widać nie tylko za oknem, ale i w oddziale przedszkolnym.

Zimowe dni sprzyjają świetnym zabawom. Pomysłowość dzieci jest wielka, a efekty widoczne na zdjęciach.

Bardzo ważne jest otoczenie w jakim dzieci spędzają znaczną część dnia, dlatego my - wychowawczynie zawsze przywiązujemy wagę do wyglądu sal.

Dbamy o organizację przestrzeni, ponieważ od niej zależą formy aktywności dzieci.

Staramy się odpowiednio wyposażyć kąciki do zabaw dowolnych, tematycznych, konstrukcyjnych, działalności plastycznej, muzycznej, do obserwacji przyrodniczych, nabywania doświadczeń logiczno-matematycznych, jak również podręczną biblioteczkę dziecięcą. Niektóre z tych miejsc są stałe, inne tworzone okazjonalnie.

Robimy dekoracje związane z porami roku, uroczystościami wynikającymi z terminarzu imprez klasowych oraz świętami szkolnymi i państwowymi.

Dzieci mają ogromny wpływ na to, co znajduje się w naszych salach. Z różnych materiałów dzieci wykonują mnóstwo wspaniałych prac, które są eksponowane na tablicy "Nasze prace".

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.