XII Turniej Regionalny pod hasłem „Legendy naszego regionu”

20 lutego 2015r. odbył się w Publicznym Gimnazjum w Przytyku XII Turniej Regionalny pod hasłem „Legendy naszego regionu”. Został on rozegrany w formie konkursu, nad którym patronat objął Wójt Gminy Przytyk Pan Dariusz Wołczyński.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 2 kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja. Piękną legendę „O smoku wawelskim” przedstawiły dzieci pod kierunkiem pań - Barbary Siudy i Barbary Waśkiewicz.

Natomiast gimnazjum reprezentowali uczniowie koła teatralnego z klasy II C, którzy wystąpili z baśnią Oskara Kolberga pt. „Pożytek soli”, przygotowaną przez panie - Jolantę Węglicką i Janinę Laskowską.

Zarówno jedna, jak i druga grupa zajęły III-cie miejsca, za które otrzymały słodkie podarunki i poczęstunek.

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.