Klasa teatralna w kinie na filmie „Hobbit”

W dniu 15 stycznia 2015 r. 25 uczniów klasy humanistyczno-teatralnej pod opieką p. Jolanty Weglickiej, p. Anny Kosiec i p. Janiny Laskowskiej obejrzało w kinie „Helios” w Radomiu film w reżyserii Petera Jacksona pt. „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”, który jest kontynuacją poprzednich odcinków. Film jest fantastyczną opowieścią o tym, jak Smok Smaug wymierza karę mieszkańcom  Miasta na Jeziorze za to, że pomagają krasnoludom w wyprawie po skarby Ereboru. Młodzież naszej szkoły podczas blisko dwuipółgodzinnego seansu nie nudziła się. Wśród zalet filmu uczniowie wymieniali szybką akcji, ciekawe sceny batalistyczne oraz niezwykłą fabułę filmu.

Opracowała: A. Kosiec

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.