Jesienny bal andrzejkowy

Dnia 13 października 2014 roku w Publicznym Gimnazjum w Wolanowie odbył się Bal Andrzejkowy wraz z otrzęsinami pierwszych klas.

Dyskoteka została zorganizowana za zgodą Pani Dyrektor i trwała od godziny 1600 do godziny 2000. Uczniowie za wstęp płacili 3 zł - single, a 4 zł - pary. Każda klasa posiadała opiekuna. Był nim nauczyciel bądź rodzić. Wyznaczone osoby z klasy musiały upiec ciasto, które potem  sprzedawał Samorząd Uczniowski. Od godziny 1730 odbywały się konkursy takie jak: która para zje szybciej jabłko zawieszone na nitce, picie mleka z miseczki oraz wycieczka do zoo. Wszyscy świetnie się bawili. Zwycięskie osoby dostawały po cukierku. Organizatorami tej zabawy byli opiekunowie Samorządu Szkolnego: Pani Aleksandra Jeżak wraz z Panią Magdaleną Prasek.

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.