Mikołajki w ZSO-PG Wolanów

W dniu 5 grudnia 2014 do naszego Gimnazjum w Wolanowie zawitał Święty Mikołaj w towarzystwie 2 Aniołów. Dla wszystkich uczniów przywiózł z dalekiej Laponii upominki w postaci łakoci.

Nie zapomniał także o nauczycielach oraz pozostałych pracownikach szkoły. Wraz z łakociami Święty Mikołaj przywiózł dobry, świąteczny nastrój. Wszyscy uczniowie, którzy mięli na sobie tego dnia czapki Świętego Mikołaja oraz białe skarpetki, byli zwolnieni z odpowiedzi. Wszyscy wspaniale się bawili. Zaproszenie do Świętego Mikołaja wysłał Samorząd Uczniowski, zorganizował on również spotkanie mikołajkowe w naszej szkole.

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.