„Masters of English”

24 kwietnia odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Masters of English”, do którego przystąpili uczniowie szkół podstawowych  i oddziałów gimnazjalnych. Sześciu finalistów pierwszego etapu ze szkoły w Wolanowie pojechało do PSP z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 w Pionkach, aby zmierzyć się z najlepszymi reprezentantami 8 szkół powiatu radomskiego i zawalczyć o tytuł  laureata.

Możemy być dumni z wyników, które osiągnęliśmy. Uczniowie przygotowani przez nauczyciela języka angielskiego, Elżbietę Kacprzycką  znaleźli się wśród zwycięzców konkursu. W gimnazjum  uczennica  klasy III D Paulina Sławińska zdobyła tytuł laureata konkursu zajmując II miejsce, a  Oskar Gocel, uczeń klasy II D otrzymał wyróżnienie. W szkole podstawowej Dominka Golińska z klasy 7 a uzyskała wyróżnienie. Rezultaty pozostałych uczniów naszej szkoły były bardzo wysokie i możemy również mieć satysfakcję, że znaleźli się w czołówce najlepszych uczniów powiatu radomskiego.

Saturday the 4th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.