Finał Gminnego Konkursu Wiedzy pn. „Razem przeciw dopalaczom”

W dniu 17 grudnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie odbył się finał Gminnego Konkursu Wiedzy pn. „Razem przeciw dopalaczom”.

Pierwszy etap konkursu przeprowadzony został we wszystkich placówkach oświatowych na terenie naszej gminy. W etapie finałowym troje zwycięzców eliminacji szkolnych zmagało się z kolejną serią pytań. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dużą wiedzą na temat zagrożeń i konsekwencji sięgania po „nowe narkotyki”.

Komisja w składzie:

pani Danuta Żuchowska – przedstawiciel Urzędu Gminy w Wolanowie,

pani Bogusława Marszałek – wicedyrektor PSP w Wolanowie

pani Monika Gibała – nauczycielka PSP w Wolanowie

po sprawdzeniu testów oraz podsumowaniu wyników wyłoniła laureatów Konkursu.

Oliwia Walczak (PSP w Bieniędzicach) - miejsce I

Aleksandra Kujawiak ( PSP w Sławnie) – miejsce II

Brajan Berliński (PSP w Bieniędzicach)  – miejsce III

W czasie oczekiwania na rozstrzygnięcie uczniowie obejrzeli filmy edukacyjne z zakresu profilaktyki uzależnień. Po projekcji nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród ufundowanych przez Urząd Gminy w Wolanowie (gry planszowe, pendrive'y, słuchawki, powerbanki).

Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez panie: Lidię Gomułę, Małgorzatę Bisińską – Siarę, Beatę Stanik

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.