Konkurs wiedzy religijnej

Utworzono: wtorek, 15 kwiecień 2014 Opublikowano

20 marca 2014r. około 200 uczniów gimnazjum z Diecezji Radomskiej przystąpiło do konkursu wiedzy religijnej. Organizatorem konkursu był „Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Radomskiej”. Finał diecezjalny odbył się w WSD w Radomiu. Temat konkursu brzmiał „Wierze w Syna Bożego”.

Młodzież przygotowywała się z ksiązki ks. Krzysztofa Bodeńskiego – wizytatora katechetycznego, a zarazem organizatora konkursu. Naszą szkołę na konkursie reprezentowali ucz. Sylwia Malczewska z klasy III b oraz ucz. Piotr Więcaszek z klasy I b, którzy na etapie szkolnym uzyskali największą liczbę punktów. Oboje znaleźli się w gronie laureatów konkursu.

W szkole konkurs zorganizowali p. Małgorzata Wróbel i ks. Marcin Ciach.

Uczniom gratulujemy postawy i życzymy dalszych sukcesów.

Monday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.