Konkurs plastyczny „WOLNOŚĆ”

W związku z obchodzonym z w całym kraju w dniu 4 czerwca Świętem Wolności, został przygotowany i przeprowadzony w ZSO- PG w Wolanowie projekt „Droga do Wolności”.

Jedną z części projektu stanowił konkurs plastyczny pt. „Wolność”, który został przeprowadzony w klasach I-III gimnazjum pod kierunkiem p. Anny Kosiec.

W dniu 2 czerwca komisja konkursowa w składzie: dyrektor ZSO p. Elżbieta Wertejuk, wicedyrektor p. Małgorzata Chrzanowska, p. Elżbieta Kacprzycka, p. Beata Rosińska, p. Anna Kosiec dokonała rozstrzygnięcia konkursu.

Zostały wybrane najlepsze prace. Uczniowie otrzymali nagrody. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie „Motyw wolności w sztuce ”podczas obchodów Święta Wolności w ZSO w Wolanowie oraz na imprezie zorganizowanej przez GOK w Wolanowie.

Najciekawsze prace plastyczne uczniów oraz wiersze gimnazjalistów zostały wydane w formie pamiątkowego folderu przez p. Małgorzatę Kuśmierczyk

Wyróżnieni uczniowie:

Paulina Chłopecka kl. II a,

Sobolewska Jagoda kl. III b,

Sambor Mikołaj kl. III b,

Joanna Pisarska kl. III e.

opracowała p. Anna Kosiec

Monday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.