„Matka w poezji”.

W dniu 23 maja 2014 roku w Publicznym Gimnazjum w Wolanowie odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego „Matka w poezji”. Organizatorkami były panie Agnieszka Wlazło i Monika Gibała.  Jego celem było doskonalenie umiejętności głosowej interpretacji utworów lirycznych, zachęcenie do samodzielnego obcowania z poezją i przede wszystkim uczczenie Dnia Matki.

W uroczystości wzięli udział gimnazjaliści z klas pierwszych, którzy przed czujnym, ale przychylnym okiem dyrektorskiego jury prezentowali przygotowane utwory. Konkurs uświetnił występ chłopców z kl. 1b, 1d, którzy muzycznie go ubarwili. Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Pierwsze miejsce zajęła uczennica Natalia Jedlikowska. Gratulujemy!

Monday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.