Konkurs geograficzny dla klas pierwszych i drugich

W dniu 10 czerwca 2015 r. odbyły się konkursy geograficzne dla klas pierwszych i drugich gimnazjum.

Tematyka konkursu dla klas pierwszych poświęcona była Ziemi jako środowisku życia i działalności człowieka. Test konkursowy składał się z trzynastu zadań, za rozwiązanie których można było uzyskać maksymalnie 32 punkty. W konkursie wzięło udział 11 uczniów (3. z klasy Ib i 8. z klasy Id):

Igor Faliszewski – Ib

Magdalena Kujawiak – Ib

Kacper Sobczyk – Ib

Wiktor Bąk – Id

Dawid Florczak – Id

Dawid Janas – Id

Bartosz Krzysztoszek – Id

Adam Mazur – Id

Przemysław Siara – Id

Natalia Stani – Id

Kacper Zborowski – Id

Pierwsze miejsce zajął Adam Mazur, zdobywając 28 punktów, a drugie i trzecie ex aequo – Igor Faliszewski i Bartosz Krzysztoszek.

Konkurs dla klas drugich poświęcony był geografii Polski – środowisku przyrodniczemu, ludności i gospodarce. Test składał się z 22 zadań, za rozwiązanie których maksymalnie można było zdobyć 35 punktów. W konkursie wzięło udział pięcioro uczniów (2. z klasy IIc i 3. z klasy IId):

Paulina Kłys – IIc

Kacper Rosiński – IIc

Wiktoria Kępczyńska – IId

Weronika Król – IId

Natalia Tokarska – IId

Zwycięzcą konkursu został Kacper Rosiński, który zdobył maksymalną ilość punktów. Drugie miejsce zajęła Paulina Kłys, a trzecie - Wiktoria Kępczyńska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przygotowanie się i udział w konkursach, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Renata Bieniek

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.