„JEDEN Z DZIESIĘCIU”

SPRAWOZDANIE Z KONKURSU WIEDZY O  JĘZYKU NIEMIECKIM

JEDEN Z DZIESIĘCIU”

Dnia 11.06.2015 roku w naszym Gimnazjum w Wolanowie odbyła się już czwarta edycja konkursu wiedzy o języku niemieckim „Jeden z dziesięciu”. Do konkursu uczniowie przygotowywali się na zajęciach języka niemieckiego oraz podczas zajęć dodatkowych przez cały rok szkolny. Udział w konkursie wzięło dziesięciu uczniów z klasy 1D gimnazjum w Wolanowie, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę języka niemieckiego.

Wykazali się oni wspaniałą znajomością języka niemieckiego na etapie początkującym. Uczestnicy to: Zofia Żurek, Cezary Kozyra, Wiktor Bąk, Julia Bolek, Natalia Stani, Paweł Głogowski, Izabela Kowalska, Bartek Krzysztoszek, Dawid Janas, Kacper Zborowski. Zasady konkursu zostały zaczerpnięte z teleturnieju telewizyjnego. Do finału weszło trzy osoby: Zofia Żurek, Natalia Stani oraz Cezary Kozyra. Zwycięzcą konkursu została Zofia Żurek, która wykazała się największą wiedzą. Zwyciężczyni konkursu otrzymała ocenę celującą z języka niemieckiego oraz słownik polsko-niemiecki, niemiecko-polski, który był nagrodą w konkursie.

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.