Wyniki Konkursu Plastycznego ”Ilustrujemy utwory Tuwima”

Utworzono: niedziela, 17 listopad 2013 Opublikowano

W dniach 15.10.2013 – 08.11.2013 został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. ”Ilustrujemy utwory Juliana Tuwima”, zorganizowany w ramach „Tygodnia z Tuwimem”. Konkurs przeprowadzony był w trzech grupach wiekowych: kl. I-III PSP, kl. IV-VI PSP oraz I-III PG. Organizatorem konkursu była Biblioteka Szkolna oraz Zespół Humanistów ZSO PSP i PG w Wolanowie.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów twórczością Juliana Tuwima.Jury w składzie: dyr. ZSO PSP i PG w Wolanowie - Elżbieta Wertejuk, dyr. PSP – Małgorzata Chrzanowska, dyr. PG – Bogusława Marszałek, dokonało w dniu 12.11.2013 r. wyboru najlepszych prac. Jury pochwaliło wysoki poziom zgłoszonych prac.

Nagrodzeni uczniowie:

kl. III d

Joanna Pisarska

kl. III e

Nagrodzone oraz najlepsze prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Otwarcie wystawy nastąpiło w dnia 13 listopada 2013 r.
Prace można oglądać do 20 listopada, w czasie trwania „Tygodnia z Tuwimem”

Monday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.