SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Utworzono: poniedziałek, 23 maj 2022 Opublikowano

W dniu 19 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie z podróżnikiem. Tematem spotkania była Tajlandia. Pan podróżnik w bardzo interesujący, często humorystyczny sposób przedstawił uczniom środowisko przyrodnicze, warunki życia ludności, atrakcje turystyczne, kulturę i tradycje tego azjatyckiego kraju.
Spotkanie urozmaicone było licznymi zdjęciami z podróży po Tajlandii, ciekawostkami, o których nie można przeczytać w przewodnikach. Niezwykłą atrakcją dla uczniów była możliwość przymierzenia tajskiego stroju oraz wzięcia do ręki odchodów słonia.
Spotkanie z podróżnikiem było ciekawą lekcją geografii. Aktywność uczniów świadczyła, że ta niezwykła lekcja bardzo im się podobała i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci, a może będzie inspiracją do zwiedzenia Tajlandii.

Renata Bieniek

Wednesday the 24th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.