„POWITANIE LATA”

Utworzono: wtorek, 21 czerwiec 2022 Opublikowano

14 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu Poezji Przedszkolnej „Powitanie lata”. Wzięły w nim udział dzieci z oddziałów przedszkolnych z PSP im. Żołnierzy Armii Krajowej 72 Pułku Piechoty w Mniszku i PSP im. Jana Pawła II w Wolanowie. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty recytatorskie i dostarczyli wiele emocji. O wynikach konkursu zdecydowało jury w składzie: p. Bogusława Marszałek - wicedyrektor szkoły, p. Monika Gibała – bibliotekarz, p. Małgorzata Bisińska – Siara – nauczyciel. Recytację oceniano stosując pięciostopniową skalę (1–5). Na ocenę miały wpływ następujące kryteria: dobór repertuaru, intonacja, interpretacja i wyraz artystyczny.
Zwyciężyła Maja Wójcik z PSP z Wolanowa, II miejsce zajął Dawid Siara, III miejsce – Nina Wasik z PSP w Mniszku. Finaliści konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.
Zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy:
Roksana Bilke
Agata Augustyniak
Jolanta Pielas

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.