Uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas ósmych

22 czerwca 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie obyła się uroczystość zorganizowana z okazji ukończenia szkoły przez uczniów klas ósmych. Honorowymi gośćmi byli: Wójt Gminy Wolanów Pani Ewa Markowska – Bzducha, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Lejzak – Pogoda, Przewodniczący Rady Gminy Wolanów Pan Jacek Murawski, emerytowany nauczyciel – poprzedni wychowawca klasy 8A – Pan Piotr Janas oraz Rodzice absolwentów, Grono Pedagogiczne.
Gospodarze wieczoru odtańczyli pierwszego w swoim życiu poloneza. Uczniowie z klas siódmych przygotowali niespodziankę – wręczyli kolegom dyplomy, które były humorystycznym sposobem docenienia indywidualności, przekazali także gratulacje i życzenia w formie wzruszającego wiersza – apelu. Następnie wystąpili uczniowie klas ósmych, którzy w przygotowanym (z przymrużeniem oka) skeczu jeszcze raz przypomnieli sobie lekcje i uczących ich pedagogów… Przekazali także wyrazy wdzięczności za trud włożony w ich edukację.
Po części artystycznej Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Sarnat oraz zaproszeni goście wręczyli dyplomy ukończenia szkoły oraz wszystkim wyróżniającym się uczniom – nagrody, wygłosili także przemówienia. W imieniu Rodziców, Pani Stanik pogratulowała uczniom klas ósmych ukończenia szkoły oraz podziękowała gronu pedagogicznemu.

Po zakończeniu uroczystości rozpoczął się bal przygotowany przez uczniów klas ósmych oraz ich rodziców.Panie wychowawczynie jeszcze raz życzą wszystkiego najlepszego na kolejnych etapach życia:
Anna Grzybowska – wychowankom z klasy 8A,
Małgorzata Kuśmierczyk – wychowankom z klasy 8B,
Beata Rosińska i Małgorzata Bisińska – Siara – wychowankom z klasy 8C.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.