SPRAWOZDANIE z przebiegu Szkolnego Konkursu Plastycznego „Kartka z życzeniami dla Biblioteki ”.
W październiku 2020 roku w bibliotece Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbył się konkurs plastyczny dla klas 1- 3
pt. „Kartka z życzeniami dla Biblioteki”.
Uczniowie zaangażowali się w konkurs i wykonali 45 różnorodnych prac. Komisja konkursowa w składzie: p. Anna Kosiec, p. Beata Rosińska, p. Agnieszka Wlazło wyłoniła laureatów.
Wyniki przedstawiają się następująco:
|
Lp. |
Miejsce lub wyróżnienie |
Imię i nazwisko ucznia |
klasa |
|
1. |
I miejsce |
Dominika Dubińska |
II c |
|
2. |
II miejsce |
Weronika Staniszewska |
II b |
|
3. |
III miejsce |
Agata Golińska |
III b |
|
4. |
wyróżnienie |
Karolina Wojcieszak |
III b |
|
5. |
wyróżnienie |
Kornelia Miśkiewicz |
II b |
|
6. |
wyróżnienie |
Sara Wieteska |
I b |
|
7. |
wyróżnienie |
Filip Jackowski |
I a |
|
8. |
wyróżnienie |
Amelia Woźniak |
I a |
|
9. |
wyróżnienie |
Barbara Birkowska |
II a |
|
10. |
wyróżnienie |
Maja Dujka |
I a |
|
11. |
wyróżnienie |
Nikodem Pietrucha |
II a |
Opracowała: Monika Gibała




