III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

Drukuj
Utworzono: wtorek, 16 marzec 2021

Uczennice klasy 0a i 0b, Jagoda Bartnik i Łucja Sadowska wzięły udział w  III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole w Wolanowie. Do między przedszkolnej rywalizacji przystąpiło 12 placówek z terenu powiatu radomskiego. Ze względu na panujące obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa, występy dzieci oceniano na podstawie dostarczonych nagrań – teledysków. W przygotowanie występów naszych uczestniczek zaangażowani byli: p. M. Stępień, p. B. Siuda, p. A. Augustyniak, p. K. Gałka.  Komisja konkursowa powołana przez organizatora przesłuchała 19 utworów. Rozstrzygniecie konkursu nastąpiło 26 lutego, wyniki podane zostały na stronie internetowej przedszkola. Uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia, od organizatora otrzymały dyplomy, a nasza szkoła we współpracy z wydawnictwem Macmillan przygotowała dla nich skromne upominki. Udział w konkursie był dla dziewczynek ciekawym doświadczeniem.

 

Saturday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.