Sukces uczennic naszej szkoły!

Gminna Biblioteka Publiczna w Wolanowie, by uczcić 100-lecie Niepodległości Polski, zorganizowała konkurs recytatorski „Niepodległa – wierszem malowana” skierowany do uczniów szkół z terenu naszej gminy. Mieli oni przygotować deklamację jednego utworu poetyckiego o tematyce patriotycznej. Po przeprowadzeniu szkolnych eliminacji jury w składzie: p. Bogusława Marszałek, p. Małgorzata Chrzanowska, p. Jolanta Prawda, p. Monika Gibała wyłoniło 6 najlepszych recytatorów mających reprezentować naszą szkołę podczas konkursu. Były to:

1. Justyna Walczyk z kl.4a (opiekun Jolanta Węglicka)
  2. Aleksandra Zborowska z kl.4a (opiekun Jolanta Węglicka)
  3. Anna Godek z kl.5b (opiekun Agnieszka Wlazło)
  4. Aleksandra Pachniak z kl.6a (opiekun Lidia Gomuła)
  5. Weronika Szatan z kl.3d gimnazjum (opiekun Agnieszka Wlazło)
  6. Zuzanna Kubiak z kl.3b gimnazjum (opiekun Jolanta Węglicka)

Dziewczynki , które posiadły sztukę wzorowej recytacji, zaopatrzone w garść odwagi w dniu 7 listopada 2018 roku wystąpiły w Gminnej Bibliotece Publicznej. Ich deklamacje znalazły uznanie w oczach Jury i z dumą możemy  ogłosić, że Ania Godek zdobyła I miejsce w kategorii klas 3-5, a uczennice gimnazjum- Weronika Szatan i Zuzanna Kubiak otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy uzdolnionym uczennicom i ich nauczycielom!

Opracowała Agnieszka Wlazło

Thursday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.