Finał Powiatu Radomskiego w mini piłce siatkowej chłopców.

Finał został poprzedzony eliminacjami gminnymi, do których nie zgłosiła się żadna szkoła z terenu Gminy Wolanów a następnie eliminacje międzygminne, które zostały rozegrane w Przytyku. Na tym poziomie rozgrywek wzięło udział trzy drużyny reprezentujące gminy Kowala, Przytyk i Wolanów. Reprezentacja chłopców PSP w Wolanowie zwyciężyła z Przytykiem i Kowalą po 2: 1 i awansowała do Finału Powiatu. Również reprezentacja dziewcząt w mini piłce siatkowej zwyciężając z Przytykiem awansowała do finału.
Finał Powiatu został rozegrany na hali w Wolanowie do zawodów w mini piłce siatkowej chłopców awansowały zespoły z Jedlińska, Zakrzewa oraz PSP w Wolanowie.
Chłopcy z Wolanowa zwyciężając z obydwoma ekipami po 2: 1 zapewnili sobie awans do Finału Międzypowiatowego.
Dziewczęta z Wolanowa po wygranej z Jedlanką z gm. Jedlińsk musiały uznać wyższość dziewcząt z Skaryszewa i zajęły 2 miejsce a do dalszych gier awansuje tylko zwycięzca Finału Powiatu.
Opiekunem dziewcząt jest Grzegorz Pysiak a chłopców Ryszard Kosiec

Tuesday the 23rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.