19.09.2024 r., na hali Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowi, został rozegrany Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego - Wolanów 2024.Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów ( 6 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców)c co nam daje około 140 uczestników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność przedstawia się następująco:
Dziewczęta: 1 PSP Przytyk, 2 PSP Wierzbica, 3 PSP Skrzyńsko, 4 PSP Wrzos, 5 PSP Wolanów, 6 PSP Ruda Wielka. Opiekunem dziewcząt z Wolanowa jest p. Grzegorz Pysiak
Kolejność chłopców: 1 PSP Wolanów, 2 PSP Wrzos, 3 PSP Sławno, 4 PSP Wierzbica, 5 PSP Przytyk, 6 PSP Ruda Wielka.
Najlepszym zawodnikiem PSP w Wolanowie został Mikołaj Czajkowski natomiast najlepszym zawodnikiem Turnieju, czyli MVP został Tomasz Obrzydowicz również z Wolanowa. Opiekunem reprezentacji chłopców PSP w Wolanowie jest Ryszard Kosiec.
Najlepsze zespoły otrzymały puchary, wyróżnieni zawodnicy statuetki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale.

Saturday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.