TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH

Na hali sportowej PSP w Wolanowie 18.12.2017 r. został rozegrany szkolny TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH.
Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Wertejuk, która podkreśliła, że piłka siatkowa jest popularna w naszej szkole a nasi uczniowie odnoszą wiele sukcesów  na różnych szczeblach rozgrywek. Stwierdziła też, formuła drużyn mieszanych jest bardzo ciekawa i wpłynie na jeszcze większą integrację społeczności szkolnej.
Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów, które swoje spotkania rozgrywały na 3 sektorach.

Po rozegraniu wszystkich spotkań eliminacyjnych i półfinałowych do finału awansowały dwie najlepsze ekipy:
TEAM ZWYCIĘZCY oraz MISTRZOWIE. Pojedynek finałowy stał na bardzo wysokim poziomie i obfitował w wiele zaciętych  i widowiskowych wymian piłek, co bardzo podobało się licznie zgromadzonej widowni. Decydujące akcje wygrała drużyna TEAM ZWYCIĘZCY i to ona mogła się cieszyć z wygranej w całym turnieju a wynik w setach 2:1 (23:25, 25:23, 16:14) mówi sam za siebie. Drużyna TEAM ZWYCIĘZCÓW grała w składzie: Sandra Kumoch, Natalia Wójcik, Julia Parszewska, Kacper Kacprowicz, Kacper Warda, Kamil Tokarski.
Drużyny za miejsca 1-3 otrzymały medale a zwycięzcy dodatkowo okazały puchar.
Głównym organizatorem turnieju był Ryszard Kosiec we współpracy z samorządem uczniowskim oraz grupą realizującą gimnazjalny projekt edukacyjny: Siara Michał, Malewicz Dawid, Kacper Korba, Łęcki Łukasz, Kępczyński Michał.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.