Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radomskiego

W dniu 24.10.2019 r na hali sportowej PSP w Wolanowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radomskiego. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Dyrektor PSP w Wolanowie Zbigniew Sarnat, który życzył wszystkim uczestnikom miłych wrażeń z pobytu w naszej szkole i udanej rywalizacji podczas zawodów. W zawodach wystartowało   8 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt co daje nam około 170 startujących zawodników, którzy reprezentowali szkoły z terenu Mazowsza. Zawody rozegrano systemem chłopców w dwóch grupach a dziewczęta grały systemem „każdy z każdym”.  Po rozegraniu wszystkich spotkań końcowa kolejność przedstawia się następująco:

Dziewczęta:                                                         Chłopcy:

1 PSP Iłża                                                      1 PSP Wolanów
2 PSP Wolanów                                              2 PSP Pakosław
3 PSP Rusinów                                               3 PSP Wrzos
4  PSP Wrzos                                                 4 PSP Przytyk
5 PSP Jastrzębia                                             5 PSP Skaryszew
6 PSP Przytyk                                                 6 PSP Iłża, 7 PSP Jastrzębia, 8 PSP Ludwików

Skład zespołu PSP w Wolanowie chłopców: Furczyński Bartosz, Kaśkiewicz Grzegorz, Suligowski Jakub, Wabik Kacper, Kudła Mateusz, Ziomek Bartek, Korgul Mateusz, Pisarek Miłosz, Szymański Igor, Sambor Michał, Prawda Hubert, Leszczyński Jakub. Opiekun Kosiec Ryszard. Opiekunem dziewcząt z Wolanowa był Marcin Kaczmarski.
Drużyny za miejsca 1-3 otrzymały puchary, medale , nagrody rzeczowe a dekoracji w imieniu starosty dokonał Włodzimierz Bojarski z-ca dyrektora wydziału promocji Starostwa Powiatowego w Radomiu  oraz Dyrektor PSP w Wolanowie Zbigniew Sarnat.  Wszyscy uczestnicy otrzymali posiłek regeneracyjny oraz napoje.

Opracował Ryszard Kosiec

Tuesday the 16th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.