Tornister Pełen Uśmiechu

W dniu 24 września do godziny 10.00 wszyscy chętni mogą zostawić w pudłach przed głównym wejściem do szkoły przybory szkolne, np. kredki, mazaki, farby, zeszyty, bloki, kleje, nożyczki itd. Wasze dary zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas dzieciom z Ukrainy. Mile widziane będą również słodycze… Uwaga! Jeśli chcecie otrzymać za okazaną pomoc punkty z zachowania (maksymalnie 15p.) do pozostawionych przedmiotów dołączcie kartkę z waszym imieniem, nazwiskiem i klasą. Akcja odbędzie się wyłącznie tego dnia.

SKCaritas w Wolanowie

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.