Na niebiesko dla autyzmu

Corocznie 2.kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest podnoszenie społecznej świadomości na temat tego zaburzenia, obecnie jednego z najpoważniejszych  problemów zdrowotnych. Organizacje działające na rzecz osób z autyzmem w Polsce i na świecie będą celebrować to święto, włączając się w globalną akcję „Zaświeć się na niebiesko“. W tym dniu symbolem solidarności z osobami z autyzmem będzie kolor niebieski. Wiele budynków pojawi się w takim podświetleniu. Nasza szkoła również włącza się do akcji. Z nadesłanych przez uczniów, nauczycieli zdjęć pan Konrad Gałka przygotował symboliczne niebieskie serce.

Apelujemy do wszystkich:
Nie bądź zielony w temacie autyzmu, 2. kwietnia bądź niebieski.....

Szkolne Koło Caritas

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.