„Polsko, dziękuję Ci za...”

W dniach 09 - 10 listopada Samorząd Uczniowski, by uświetnić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę wolności, zainicjował z okazji Święta Niepodległości akcję “Polsko, dziękuję Ci za...” Każda klasa otrzymała papierowe listki w naszych barwach narodowych. Uczniowie z wychowawcami, nauczycielami napisali na nich krótko, za co są wdzięczni ojczyźnie. Oczywiście, wychowankowie klas młodszych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie liter, wyrażali swą wdzięczność w postaci drobnych rysunków. Była to cenna chwila refleksji nad historią Polski, nad jej atutami, nad własnym stosunkiem do kraju. Pojawiły się szczere, emocjonalne malunki i słowa, czasem z drobnymi błędami, ale płynące prosto z serca... Dzięki temu na szkolnym korytarzu wyrosło patriotyczne drzewo. Zobaczcie sami...

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.