NIE CZEKAJ! NIE ZWLEKAJ! OKAŻ SERCE JUŻ DZIŚ!

Zima to najtrudniejszy czas dla czworonogów przebywających w schroniskach. Potrzeby placówek są ogromne i bardzo zróżnicowane. Często brakuje im bardzo wiele… W odpowiedzi na liczne potrzeby czworonogów tam przebywających nasi uczniowie z MDP i OSP w Młodocinie razem ze Szkolnym Kołem Caritas zorganizowały i przeprowadziły akcję 27 stycznia 2022 roku na terenie naszej placówki. Szczególnym zaangażowaniem wykazały się Aleksandra Kolasa, Zuzanna Woźniak i Amelia Siara należące do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, a dzięki pani Katarzynie Kostenckiej zebrane dary zostały przewiezione do Schroniska w Radomiu.

Podczas jednodniowej zbiórki tylko w naszej szkole zebraliśmy 178 produktów!
Kochani uczniowie, to wszystko dzięki Wam!

Od wielu lat pomagamy zwierzakom z radomskiego schroniska wspierając ich: ciepłymi kocami, specjalistycznymi karmami, puszkami, batonami, pasztecikami i rozpieszczamy licznymi przysmaczkami. Pamiętajmy, że są tam psiaki i kociaki bezdomne i opuszczone, często wyrzucone, które bardzo potrzebują naszej uwagi i wsparcia...

Jadwiga Bednarek

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.