Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy….

Szkolne Koło Caritas ogłosiło niedawno zbiórkę darów dla Ukrainy. Trwała kilka godzin. Jej efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Po raz pierwszy wolontariusze nie byli w stanie policzyć przyniesionych produktów! Uczniowie naszej szkoły okazali wielką hojność, szczodrze obdarowując potrzebujących artkułami chemicznymi, kosmetycznymi i medycznymi. Odwieźliśmy je, korzystając z pomocy Urzędu Gminy w Wolanowie, do siedziby radomskiej Caritas przy ul. Kościelnej.
Jesteśmy dumni, że nasza młodzież świetnie rozumie słowa katolickiego pisarza, księdza Mieczysława Malińskiego:
„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka.”

Agnieszka Wlazło

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.