FLASH MOB! Dzień Dobra cz.2

21. kwietnia podczas długiej przerwy wolontariusze z klasy 8b Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie zainicjowali Flash Mob (z ang. dosł. „błyskawiczny tłum“) - jednoczesny taniec radości. Pomysł tej akcji polega na tłumie ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, a narodził się w Nowym Jorku. Najważniejszą ideą jest zabawa i spontaniczność. Pamiętając, że niedziela Miłosierdzia Bożego to święto radości, uczniowie przewodzili na szkolnym korytarzu takiemu właśnie tańcowi. Do muzyki przygotowanej przez P. Konrada Gałkę odtańczyliśmy makarenę. Dziękujemy wszystkim, których udało się porwać do tańca.

Opracowała Agnieszka Wlazło

Tuesday the 23rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.