Dobry bieg- Dzień Dobra cz. 3

Dobry bieg to akcja zorganizowana w ramach Szkolnych Dni Dobra. 21. kwietnia uczniowie klas 4-8 brali udział w charytatywnym biegu w hali sportowej w Wolanowie. Biegli po zdrowie, oceny z wf, medale, a przede wszystkim – pomagali potrzebującym, wpłacając symboliczną złotówkę do puszek, którymi opiekowali się wolontariusze. Biegi w różnych kategoriach koordynował p. Ryszard Kosiec we współpracy z opiekunkami SKC i nauczycielami wf, Grzegorzem Pysiakiem i Marcinem Kaczmarskim.

W rywalizacji wzięło udział 59 chłopców i 47 dziewczynek. Zwycięzcy to:

Klasy 4-8: Wiktoria Woźniak 5b i Paweł Wojtyniak 5b
Klasy 6: Aleksandra Golińska 6a i Błażej Nawrocki 6c
Klasy 7: Julia Jagiełło 7a i Artur Birkowski 7a
Klasy 8: Nina Kozdrach 8a i Łukasz Kurek 8a.

Gratulujemy! Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy wręczone przez dyrektora szkoły, p. Zbigniewa Sarnata i medale ufundowane przez p. Ryszarda Kośćca. Dziękujemy!

Opracowała Agnieszka Wlazło

Thursday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.