Akcja Szkolnego Koła Caritas „ Dar ciepła”.

W minionym tygodniu nasze koło zorganizowało zbiórkę nowych skarpet, czapek, szalików, rękawiczek, które przekazane zostaną dzięki Caritas Polska dla osób dotkniętych kryzysem bezdomności i dla dzieci z Ukrainy. W akcji wzięło udział  51 uczniów naszej szkoły. Uzbieraliśmy m. in.  74 par skarpet, 47 szalików i czapek, a także 27 par rękawiczek.
Życzymy wszystkim darczyńcom wielu ciepłych chwil na te zimowe dni i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach. Cieszymy się, że wielu uczniów stosuje w praktyce przesłanie Sally Koch: „Okazje do udzielenia innym wielkiej pomocy zdarzają się rzadko, ale okazje do drobnej pomocy pojawiają się codziennie”.

Monika Gibała, Agnieszka Wlazło

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.