Na pomoc powodzianom…

Od dawna wiemy, że na naszą szkolną społeczność można liczyć. Pomagaliście, gdy wybuchła wojna w Ukrainie. Nie zawiedliście, gdy nastała pandemia Covid-19.  Wspieracie ludzi w kryzysie bezdomności, chorych, samotnych, bezdomne zwierzęta.
I tym razem również uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania. W dniach 18-19 września wolontariusze przeprowadzili akcję zbiórki żywności i artykułów chemicznych dla ludzi, których dotknęła klęska tegorocznej powodzi. Zgromadziliśmy bardzo dużo darów, m.in. ponad 50 opakowań makaronu, 60 kaszy i ryżu, 100 konserw, ponad 200 sztuk środków do sprzątania i 60 do higieny osobistej. Zostały one przewiezione do siedziby radomskiej Caritas, skąd trafią do powodzian.

Dziękujemy!
Wasza pomoc jest na wagę złota i daje nadzieję tym, którzy stracili wszystko.

SK Caritas

Saturday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.