Szkolny Klub Caritas

W roku szkolnym 2018/2019 w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie rozpoczął działalność Szkolny Klub Caritas. Jego opiekunkami zostały panie Agnieszka Wlazło i Jadwiga Bednarek. Zrzesza on wolontariuszy z klas 1-8 i trzeciej gimnazjum. Głównym ich celem jest działalność charytatywno- opiekuńczo- wychowawcza. Dzieci i młodzież mają realizować w praktyce przykazanie miłości bliźniego. Udział w pracach koła ma uwrażliwiać na różne obszary ludzkiej biedy, mobilizować do pracy nad sobą, do wszechstronnego rozwoju, aktywizować i uświadamiać społecznie. Za aktywną działalność uczniowie będą systematycznie nagradzani zgodnie z Wewnątrzszkolnym Systemem Oceniania Zachowania.

Zachęcamy do współpracy wszystkich uczniów i nauczycieli!

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.